Знайомтесь: Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

Перша школа в с. Костянтинівка була заснована і розпочала свою роботу в 1885 році. В дореволюційній школі навчалося 120 учнів в 4-х класах. Працювало четверо вчителів. Навчання велося російською мовою. В школі болу 2 географічні карти, глобус, проекційний ліхтар.

В 1919 році в селі була організована професійно-технічна школа. Крім основних предметів, таких як математика, російська та українська мови, фізика, креслення, малювання, географія та історія, природознавство і хімія навчали і ремеслам: токарному, слюсарному, столярному та ковальському. З того часу за школою закріпилася неофіційна назва - "ремесляна школа". Пізніше тут була організована семерічна школа, яка щороку міцніла і розширювалася.

В 30-40-х роках ХХ століття ще один корпус школи, де розміщувалися тільки початкові класи, знаходився в хаті біля сільської церкви. З 1975 року Костянтинівська восьмирічна школа стала середньою.

В 1988 році була побудована нова двоповерхова школа.

Учні та вчителі зайшли в просторі та світлі класи. Були обладнані кабінети фізики, хімії, інформатики, математики, обслуговуючої праці та майстерня, блок початкових класів, актова та спортивна зала, шкільна їдальня.

Кiлькiсть переглядiв: 571

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.